edit: „ZARZĄDZENIE NR 120/2024 BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA z dnia 6 maja 2024 r.

20 października 2024 r. odbędą się wybory sołtysów i członków rad sołeckich. Głosowanie odbędzie się w godzinach od 8.00 do 18.00 w Domu Ludowym w Śledziejowicach.”

Działanie na rzecz wsi ma ogromne znaczenie dla utrzymania zrównoważonego stylu życia Mieszkańców. Poprzez zaangażowanie się w różnorodne działania możemy wspierać rozwój kulturalny, społeczny a nawet gospodarczy naszego miejsca zamieszkania – dbać o tradycje, wspierać i rozwijać lokalne firmy czy produkty oraz dbać o środowisko naturalne bezpośrednio wokół nas.

Działając na rzecz wsi nie tylko pomagamy, ale również sami możemy czerpać wiele korzyści. Możemy poczuć się bardziej zintegrowani z otoczeniem, nawiązać nowe relacje oraz czerpać satysfakcję z tworzenia pozytywnych zmian wokół nas.

Dlatego zachęcam wszystkich do zaangażowania się w działania na rzecz Śledziejowic. Każdy wysiłek może przynieść pozytywne zmiany i sprawić, że nasza wieś stanie się jeszcze piękniejszym i bardziej przyjaznym miejscem do życia.

Wszystko wskazuje na to, że w czerwcu październiku wybory na Sołtysa i do Rady Sołeckiej – wszyscy czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji i na pojawienie się potencjalnych liderów gotowych wziąć odpowiedzialność za nasze Śledziejowice.

Poniżej Dwór w Śledziejowicach. Fotografia pochodzi z Narodowego Archiwum Cyfrowego (dawne Archiwum Dokumentacji Mechanicznej).

Dobra społeczność zaczyna się w sercu każdego z nas!

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest